Doručenie do 2 pracovných dní. Poštovné nad 35 € ZADARMO

Doručenie do 2 pracovných dní.

Uplatnenie zľavového poukazu

Podmienky uplatnenia zľavového/darčekového poukazu
Zľavový/darčekový poukaz je možné jednorazovo uplatniť na nákup produktov v e-store
www.taschken.com do dátumu uvedeného ako platnosť poukazu („Platí do:“). V prípade, ak nie je uvedená platnosť poukazu, platí, že platnosť zľavového poukazu je neobmedzená.
Pre uplatnenie zľavy z nákupu zadaj zľavový kód poukazu v „Nákupnom košíku“ v časti „Zľavový alebo darčekový poukaz.“ Konečná cena ti bude automaticky prepočítaná.
Minimálna hodnota objednaného tovaru pre použitie zľavového poukazu je uvedená ako hodnota nákupu od XX EUR (ak nie je uvedené inak, pričom do tejto sumy sa nezapočítava poštovné a doručenie tovaru).
V jednej objednávke je možné uplatniť iba jeden zľavový poukaz.
Ak nie je uvedené inak, zľavový poukaz je možné použiť na kúpu produktov a/alebo poštovné a doručenie tovaru.

Hodnota zľavového/darčekového poukazu
V prípade, ak je na zľavovom poukaze uvedená hodnota v EUR (€) alebo percentuálna (%) výška zľavy, poukaz funguje ako zľava z celkovej sumy objednaného tovaru.

V prípade, ak je na zľavovom poukaze uvedená hodnota v EUR a celková suma objednávky je vyššia ako hodnota poukazu, doplatíš ich rozdiel.
V prípade, ak je na zľavovom poukaze uvedená hodnota v EUR a celková suma objednávky je nižšia ako hodnota poukazu, zľavový poukaz nie je možné uplatniť.
Zľavový poukaz nie je možné vymeniť za hotovosť.

Vrátenie produktu zakúpeného zľavovým/darčekovým poukazom
V prípade vrátenia produktu uhradeného zľavovým/darčekovým poukazom, je hodnota jeho ceny vrátená prostredníctvom nového zľavového/darčekového poukazu v hodnote toho pôvodného.