5% z príjmu prispievame na výsadbu stromov v ohrozených lesných oblastiach.

Poštovné nad 35 € ZADARMO.

Poštovné a doručenie tovaru

Spravíme všetko pre to, aby sme ti tvoju novú taschku doručili čo najskôr.

Zásielky doručujeme dvomi spôsobmi:

  1. prostredníctvom Slovenskej pošty, a. s. – zásielku môžeš obvykle očakávať do 3 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky,
  2. prostredníctvom kuriéra DHL – zásielku môžeš obvykle očakávať do 2 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky, pričom zásielky sa doručujú aj v sobotu.

Po vyexpedovaní tvojej novej taschky a jej prevzatí doručovateľovi ti zašleme e-mail s podacím číslom zásielky a odkazom, na ktorom budeš vedieť sledovať, ako tvoja taschka putuje priamo k tebe. Všetky objednávky vytvorené a uhradené v pracovný deň do 12:00 hod. odosielame ešte v ten istý deň. Objednávky vytvorené cez sviatky a dni pracovného pokoja budú odoslané v nasledujúci pracovný deň.

Vyber si, ako chceš aby sme ti taschku doručili. 

Poštovné a balné je zadarmo pri odoslaní obyčajnej zásielky na Slovensko prostredníctvom Slovenskej pošty. Ak sa rozhodneš pre doručenie prostredníctvom kuriéra DHL, doručenie je spoplatnené sumou 3,20 €. V prípade, ak máš záujem o duručenie do zahraničia, kontaktuj nás.

V prípade nejasností či otázok nás neváhaj kontaktovať prostredníctvom online chatu, ktorý nájdeš v pravej dolnej časti obrazovky.